Smok Elektronik Sigaralar

smok banner

Smok Elektronik Sigaralar

Daha sağlıklı bir yaşam ve daha sağlıklı bir dünya için çıkılan bir yolculuk olarak tanımlamak gerek aslında elektronik sigarayı. Çünkü nikotinli ve nikotinsiz likit seçenekleri ile seçim hakkı verir kişiye. İyi bir sigara bırakma yöntemi olarak da düşünülebilir. Bu teknolojik yolculuğun en dikkat çeken ismi, adeta lideri ise Smoktech markasıdır. Adeta sektörün öncüsü olan marka, 2010 yılında Shenzhen IVPS Technology Co. Limited tarafından hayata geçirilmiş önemli bir girişimdir. Bu sayede sigaranın tahribatı ortada kaldırılırken, insanlar için keyifli de bir iletişim sebebi ortaya çıkmaktadır. Çünkü markanın önemli özelliklerinden biri dünyanın farklı yerlerindeki kullanıcılarını, ortak bir elektronik sigara kültürü etrafında bir araya getirmesidir. Birinci sınıf bir e-sigara markası olan SMOK, dünyanın farklı bölgelerden, farklı yaşlardan ve farklı kesimlerden insanların bir araya geldiği bir ortak nokta haline gelmiş durumda bugün.

Sadece 2010 yılından bu yana süren bir kariyeri olmasına karşın, bugün dünyanın farklı noktalarında araştırma ve geliştirme merkezlerine sahip. Birbirinden farklı likit serileri ile müşterilerini buluşturuyor üstelik. Son olarak 2016 yılında piyasaya sürülen “American Dream” oldukça ilgi gören iyi bir örnek. Diğer taraftan elektronik sigara alternatifleri adeta göz alıcı… İlk olarak bu alternatiflerin başlama serisi ve ileri seviye seri arasında çeşitlendiğini bilmelisiniz. Buna göre bir cihaz seçmeniz gerekiyor. Örneğin başlangıç seviyesi için Q-Box ve OSUB One iyi birer seçenektir. İleri seviyede ise tasarımından kullanımına her hali ile büyüleyici olan Guardian 40W ve Guardian Sub Kit dikkat çekicidir.

SmokTech markasının ürün çeşitliliği oldukça geniş ve kullanıcı seviyeleri de oldukça hassas bir şekilde çeşitlendirilmiştir. Bu durumda herkesin kendisine uygun olanı bulması daha kolaylaşır. Diğer taraftan cihazların tasarımları gözden kaçacak gibi değil. Farklı stilleri, akımları ve renkleri gözlemleyebileceğiniz SMOK elektronik sigara modelleri, tarzınızı yansıtabilir. Agresif detaylara sahip olanından, estetik ve soft görünüme kadar pek çok farklı seçenek mevcut. Renklerde ise büyüleyici bir çeşitlilik görülüyor. Dolayısıyla elektronik sigara kullanıcısıysanız ya da başlangıç kiti ile deneyimlemek istiyorsanız, kesinlikle sektörün en iyisini yani SmokTech ürünlerini tercih etmelisiniz.

  1. kafamtanri diyor ki:

    Elektronik sigara almayı düşünen varsa yazsın, 1 ay kullanılmış cihazımı satıyorum. Marka Smok Alien, ucuza bırakıcam

  2. ESRA KOL diyor ki:

    Smok alien kullanıcısıyım 1 yıl boyunca sorunsuz kullandım şuan g priv 2 ye geçmek istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir